Nauka graffiti

Nauka malowania graffiti

W trakcie nauki malowania graffiti dzięki emocjonalnemu zaangażowaniu w powstawanie malowidła, wiedza na temat przewodni zapada na długo w pamięć.

Graffiti wykonane na ścianie w przestrzeni publicznej zwiększa długotrwały efekt edukacyjny na całą lokalną społeczność. Malowidło takie może powstać na zniszczonej przez wandali ścianie, co daje dodatkowe możliwości edukacyjne i poprawia walory estetyczne przestrzeni publicznej.

nauka malowania graffiti firma NIETAK

Nauka graffiti

nauka graffiti na chodniku Duży nacisk podczas nauki graffiti kładziony jest także na zasady legalnego malowania różnymi technikami graffiti, aby nie były niszczone zabytki, obiekty sakralne czy odnowione elewacje.

Poprzez udział w zajęciach uczestnicy poznają podstawy dobrych postaw obywatelskich, dbania o swoje najbliższe środowisko, poszanowania mienia społecznego. Uczą się także zasad pracy zespołowej.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć w zakresie: praw człowieka, edukacji regionalnej, ochrony środowiska.

Gwarantujemy, że nauka graffiti w formie kursów i warsztatów z firmą NIETAK, to oprócz opanowania podstawowej wiedzy i technik tworzenia graffiti, to także wpajanie młodym uczestnikom zasad społecznych i poszanowania dla wspólnego dobra.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, a także do odwiedzenia naszej firmowej strony www pod adresem: nietak.eu!