Warsztaty dla Seniorów

Warsztaty dla seniorów

Warsztaty dla seniorów – zapoznaj się z naszą nową ciekawą ofertą. Wiele osób uważa, że malowanie graffiti to zajęcie przede wszystkim dla osób młodzieży. Nie jest jednak to wcale prawdą. To kreatywne hobby, które równie dobrze może angażować osoby młode, jak i starsze. Jeżeli i Państwo chcieliby sprawdzić swoje zdolności manualne, upiększyć kawałek swojego miasta i dobrze się przy tym bawić, zapraszamy na warsztaty graffiti  – warsztaty przygotowane dla seniorów.

Warsztaty graffiti dla seniorów

warsztaty graffiti dla seniorówWarsztaty graffiti dla seniorów to niecodzienna inicjatywa, która pozwala pozwala przełamywać stereotypy, budować mosty międzypokoleniowego porozumienia oraz aktywizować osoby starsze. Dzięki udziałowi w naszych warsztatach graffiti można przeżyć coś szalonego i nietypowego, przełamać rutynę codziennego życia. Sztuka graffiti przez długi czas kojarzyła się głównie z wandalizmem, z brzydkimi i często wulgarnymi napisami, które umieszczane nielegalnie, szpeciły świeżo pomalowane fasady budynków. Ten stereotyp jednak od dawna jest już nieaktualny. Graffiti stało się prawdziwą sztuką. Oczywiście, na ulicach nadal znajdziemy bohomazy, ale coraz częściej również artystyczne graffiti umieszczone w przeznaczonych do tego miejscach, które stają się prawdziwą ozdobą miasta. Biorąc udział w warsztatach graffiti mogą Państwo przeżyć coś, czego na długo nie zapomną i zaimponować wnukom.

Warsztaty artystyczne dla seniorów

Wierzymy, że sztuka pomaga rozwijać horyzonty i wyobraźnię, wnosić coś niezwykłego do codziennej rutyny życia i dlatego warsztaty artystyczne dla seniorów to znakomita okazja, by zrobić kreatywnego i oryginalnego. Dzięki niej można realizować piękne i interesujące projekty. Nie chodzi jednak przy tym jedynie o to, by tworzyć idealne, dopracowane pod względem artystycznym graffiti. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, możliwość zrobienia czegoś interesującego, zupełnie innego niż zwykle. Dlatego też zachęcamy Państwa do zapisania się na nasze warsztaty nawet, jeśli do tej pory nie mieli Państwo żadnych doświadczeń z graffiti, czy też innymi dziedzinami sztuki. Nie należy się bać, że nie mamy wystarczających artystycznych zdolności, czy że coś nam nie wyjdzie – zamiast tego warto zapisać się na warsztaty artystyczne dla seniorów. Nie zawsze sam końcowy wynik jest najważniejszy, często najbardziej istotna bywa radość tworzenia. A tę na warsztatach artystycznych dla seniorów mają Państwo zagwarantowaną!

Warsztaty graffiti dla seniora

Warsztaty graffiti dla seniora to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i przezwyciężenie codziennej rutyny. Warsztaty graffiti dla seniora pozwalają również zrobić coś dobrego dla swojego miasta. Bardzo często osoby starsze denerwują się na widok brzydkich, pomazanych ścian budynków, które z dnia na dzień coraz bardziej szpecą okolicę. Najczęściej jednak pozostaje im jedynie bezsilna złość. Niewiele mogą na ten problem poradzić. Warsztaty graffiti dla seniora, są szansą, by osoba starsza mogła zaangażować się w walkę o bardziej zadbane, schludne i estetyczne otoczenie. Dzięki tego rodzaju zajęciom seniorzy mogą upiększyć kawałek swojego miasta. To sprawi, że nie tylko spędzą oni miło czas ale i zrobią coś pożytecznego dla otoczenia. Z pewnością również będą mogli z dumą pochwalić się wnuczkom ze swojego graffiti i zaimponować im czymś „nowoczesnym”.

warsztaty dla seniora - graffiti

Warsztaty dla seniorów – scenariusz warsztatów graffiti

Jeżeli chcieliby państwo zapisać się na warsztaty graffiti dla osób starszych lub zamierzają Państwo zorganizować grupowe warsztaty graffiti dla seniorów, scenariusz takich warsztatów jest bardzo ważny dlatego warto powierzyć organizację zajęć profesjonalnej firmie. W NIETAK Zatrudniamy specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w sztuce graffiti, wiedzą, jak dobrze zaplanować zajęcia dla początkujących i jak zarazić swoją pasją uczestników zajęć. Warsztaty graffiti dla seniorów -nasz  scenariusz zakłada, że uczestnicy najpierw dowiedzą się teoretycznych podstaw i przygotują szablony, natomiast następnie wyjdą na zewnątrz ubrani w specjalne ochronne stroje i wezmą do ręki spraye. Prowadzący nastawieni są przy tym tak, by motywować uczestników, nie zniechęcać kogokolwiek.

Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły oferty, czy mają jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej strony firmowej pod adresem: nietak.eu. Służymy pomocą.